اهلا وسهلا بك فى بوابة الثانوية العامة ... سجل الان

العودة   بوابة الثانوية العامة المصرية > معلمي مصر > منتدى معلمى الأزهر الشريــــــــــــف

منتدى معلمى الأزهر الشريــــــــــــف ملتقى معلمى التعليم الأزهرى

قديم 25-08-2011, 11:24 PM
John.thmith John.thmith غير متواجد حالياً
موقوف

John.thmith is on a distinguished road

المفاجأة بأه ان التربية والتعليم اتثبتوا بالفعل وأنا واثق من هذا الكلام جيدا وكمان من بداية ابريل بالنسبة لهم هو نفس مرتب الاساسيين بمعنى اصح ان رؤساء المناطق بيضحكوا علينا الاداريين كذلك بيضحكوا علينا بيقولوا التثبيت فى 8 محافظات دا كله كلام كدب وحقن بنج احنا كلنا على بعض لا نوازى حتى ادارة واحدة ف التربية والتعليم اللى هم حاليا اصبحوا مثبتين ونحن ما زلنا متعاقدين فكروا ف كلامى ياخوان ولا تصدقوا ما يتردد من اكاذيب بان التثبيت ف 8 محافظات اعملوا حاجة بيضحكوا علينا ليه؟؟؟؟؟؟ احنا مش اقلية هناك معاهد مفيش غير الشيخ والوكيل اساسيين
والباقى كله عقود وعلى فكرة كمان التربية والتعليم بتثبت كل من امضى ثلاثة ايام وليس 3 سنوات والشرط الوحيد هو الدبلومة فقط
والا بقى تبقى الثورة دى مخطط جاى من بره
وفيلم هندى احنا عشناه وصدقناه وفاكرين اننا داخلين على عهد العدالة
وشكلنا كده داخلين على ايام سوداء
ماهو بالعقل مين اللى هدفه ان يشيل الازهر ده خالص ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
غير الاجانب والصليبيين
ومعنى ان التربية والتعليم تتثبت والازهر لا يبقى ده شغل جاى من بره واوامر جاية من بره
هما عايزين يلغوا الازهر او الاسلام بالكامل بمعنى اصح
واحنا فرحانين وثورة والى الامام والذى منه
واحنا اكثر الناس تضررا من وراء تلك الثورة واولها
عدم تثبيت الازهريين

قديم 29-08-2011, 10:56 PM
مدحت عمر مدحت عمر غير متواجد حالياً
عضو ممتاز

مدحت عمر is on a distinguished road

لا تثبيت لا تدريس
موعدنا اول ايام الدارسة لا تراجع ولا استسلام و الله على الخونة

لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس
قديم 05-09-2011, 10:10 PM
عضو ممتاز

لا تثبيت لا تدريس
موعدنا اول ايام الدارسة لا تراجع ولا استسلام و الله على الخونة

لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت
انضموا لنا فى حملة
لا تثبيت لا تدريس فى سوهاج
الملفات المرفقة
نوع الملف: doc ائتلاف معلمى الازهر المتعاقدين بسوهاج.doc‏ (144.0 كيلوبايت, المشاهدات 6)
قديم 05-09-2011, 11:18 PM
salama102043 salama102043 غير متواجد حالياً
عضو مجتهد

salama102043 is on a distinguished road

لا تثبيت لا تدريس
قديم 05-09-2011, 11:44 PM
الصورة الرمزية البرهان الرياضى
البرهان الرياضى البرهان الرياضى غير متواجد حالياً
مدرس الرياضيات

البرهان الرياضى is on a distinguished road

"لا تثبيت لا تدريس"
شعار فقط مقتبس من معلمى التربية والتعليم
ولا يمكن بل يستحيل تطبيقه فى الأزهر
قديم 06-09-2011, 12:09 AM
osaegy osaegy غير متواجد حالياً
عضو مبتدئ

osaegy is on a distinguished road

انا كرهت اليوم اللى اشتغلت فيه فى الازهر
قديم 06-09-2011, 12:48 AM
رائحه الورد رائحه الورد غير متواجد حالياً
عضو قدوة

رائحه الورد is on a distinguished road

وانا الازهر كرهنى فى التدريس وحسبى الله ونعم الوكيل
قديم 06-09-2011, 01:13 AM
الصورة الرمزية أزهرى وأفتخر
أزهرى وأفتخر أزهرى وأفتخر غير متواجد حالياً
عضو متواصل

أزهرى وأفتخر is on a distinguished road

لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس
لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس

قديم 06-09-2011, 05:07 AM
ahmedsm ahmedsm غير متواجد حالياً
عضو مجتهد

ahmedsm is on a distinguished road

لاتثبيت لا تدريس .................................................. ................
قديم 06-09-2011, 10:11 AM
ادهم الجن ادهم الجن غير متواجد حالياً
عضو جديد

ادهم الجن is on a distinguished road

وانا كمان وربا يستطر
قديم 06-09-2011, 02:36 PM
عضو ممتاز

ليه هما التربية والتعليم معلمين واحنا صيع مثلا السنا معلمون مثلهم
وان كان الازهر الذى علم البشرية وتخرج منه رجال علموا العالم معنى كلمة الازهر فان الازهر الان ينادى ايها الرجال افيقوا وافيقونى معكم
السيد طنطاوى دفن الازهر بكل ما اوتى من قوة و هذا تنفيذ للسياسات الخارجية والى مع الاسف اكيد كان مستفيد من ذلك ولو مكانش مستفيد اذا فهو مع الاسف ................
المهم نريد رجال بجد نقف فى وجه هذه الفئة التى تريد الدمار للازهر من مشايخ ومعممين ووننتقى الافضل منهم يقودنا حتى نقود نحن فى النهاية لن نرضخ لهذا الذل الذى نحن فيه
ايها العزيز
البرهان
قف معنا ولا تيأس فنحن احوج ما نكون نحتاج الى رجال نقف بجانب بعض ضد هذا الطغيان والفساد الادارى فى الازهر الذى نراه جميعا ونسكت عليه والساكت عن الحق شيطان اخرس
للاسف نحن نحمل راية الاسلام بعملنا فى الازهر بالرغم من اننا لا ندرس مواد شرعية او قرأن ولكننا محسوبون على الازهر والاسلام ونحن عضو فى تنظيم هدم الازهر والاسلام
للتواصل مدحت عمر سوهاج - جرجا - 0104884387
قديم 06-09-2011, 05:58 PM
حمدي النقير حمدي النقير غير متواجد حالياً
عضو قدير

حمدي النقير is on a distinguished road

اللهم بلغنا التثبيت
قديم 10-09-2011, 08:45 PM
عضو ممتاز

لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس لا تثبيت لا تدريس

العلامات المرجعية